Şişli Kaymakamımız İdris AKBIYIK’a Veda Yemeği Düzenlendi
 
 
 
Şişli Kaymakamımız İdris AKBIYIK’ın 2018/202 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile İlçemizden, ülkemizin güzide bir şehrine Hakkâri’ye Vali olarak atanması dolayısıyla Şişli Öğretmenevinde bir veda yemeği düzenlendi.
 
 
Şişli Kaymakamımız İdris AKBIYIK ve eşi Sevim AKBIYIK’ın onuruna gerçekleştirilen veda yemeğine, Merkez Valisi Salih IŞIK, Şişli Belediye Başkanı Hayri İNÖNÜ, Belediye Başkan Yardımcıları, şehit yakınları, gaziler ve aileleri, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, mahalle muhtarları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, esnaf teşkilatlarının temsilcileri, basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.
 
 
Türkiye’nin en önemli bilim, kültür, sanat ve eğitim merkezi olan Şişli’de görev yapmış olmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu özellikle ifade eden Şişli Kaymakamımız İdris AKBIYIK, sözlerine: “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın! anlayışından hareketle tüm kamu görevlisi arkadaşlarım,   yerel yönetimler ve saygıdeğer Şişli halkıyla büyük bir dayanışma, yardımlaşma ve gönül birliği içerisinde, adaletli ve hakkaniyetli bir şekilde sevgi, hoşgörü, tarafsızlık ve eşitliği hizmetimizin şiarı sayarak hizmet götürme arzu ve isteğiyle çalıştık. Yeni görevim sizlerden bir ayrılık değil, samimi dostluklarımın farklı bir mekânda devamı anlamına gelmektedir.”devam etti.  Kaymakamımız: “Bu duygu ve düşüncelerle başta beni bu göreve layık gören Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’a çok teşekkür ederken, Şişli’de bulunduğum süre içerisinde çalışmalarımda bana yardımcı olan tüm mesai arkadaşlarıma, kıymetli yerel yönetimlerimize, sivil toplum kuruluşlarına, esnaf teşkilatlarına, muhtarlarımıza, siyasi parti ilçe teşkilatlarına, bütün basın mensuplarımıza ve tüm Şişlili hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” diyerek duygularını ifade etti. Veda yemeği toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.