Şişli’de Madde Bağımlılığı ile Mücadele Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi
 
 
        Şişli’de Bağımlılık ile Mücadele kapsamında Şişli Kaymakamımız Ali Fuat TÜRKEL başkanlığında “Madde Bağımlılığı ile Mücadele Koordinasyon” toplantısı gerçekleştirildi. Kaymakamlık toplantı salonunda düzenlenen toplantıya, Şişli Belediye Başkanlığı Yetkilileri, Kurum Amirleri,  Yeşilay Şişli Şube Başkanı, İlçe Sağlık Müdürlüğü Bağımlılıkla Mücadele Birimi Yetkilileri ve Açık Kapı Birimi Sorumlusu katıldı.
 
 
        Toplantıda, Madde Bağımlılığı ile Mücadele konusunda genel bir bilgilendirme yapıldı. Ardından, kurum ve kuruluşlar tarafından ilerleyen dönemde alınacak koruyucu ve önleyici tedbirler konuşularak yapılması gereken çalışmalar hakkında kararlar alındı.
 
 
        Toplantıda konuşan Kaymakamımız Ali Fuat TÜRKEL, konunun önemine dikkat çekerek, Bağımlılık ile Mücadelede kurumlar arası iş birliğinin önemine değindi. Özellikle gençlerimizin madde bağımlılığından uzak tutulması için tüm kurumlarımızın üzerine düşen görevleri yerine getirmelerini ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi sağlıklı bir birey olarak yetiştirmenin önemini vurguladı.